Namai > Šventės > Unikali šventės pradžia...
 

Unikali šventės pradžia - vakarėlis prabangiame limuzine


2017 08 08 | Autorius: Mama.lt
 

Ypatingoms šventėms ieškome nuostabios vietos, rūpinamės gardžiausiu maistu bei įdomiomis vakaro pramogomis, tačiau nė nesusimąstome, kad kelionė į šventės vietą gali tapti nepamirštamu vakarėliu ant ratų! Žinoma, tam reikės tinkamo automobilio...

 

Šventinis limuzinas - ne tik transporto priemonė

Limuzinas nėra tiesiog automobilis, tai prabangos simbolis, sukuriantis pakilią nuotaiką ir nuteikiantis nepamirštamoms linksmybėms.

Įmonė „LimuzinaiVip“ nuomoja įspūdingus limuzinus, kuriuose patogiai susėsti ir linksmintis gali nuo 9 iki 24 žmonių. Vestuvių, mergvakario, bernvakario, gimtadienio, išleistuvių, kitos šventės ar tiesiog smagaus pasibuvimo su draugais organizatoriai savo svečius gali pakviesti į visame pasaulyje vertinamus limuzinus „Hummer H2“, „Lincoln Town Car“, „Ford Excursion“, „Cadilac“, „Mercedes Benz“, nostalgiška praeitimi dvelkiančius „Excalibur“. „LimuzinaiVip“ siūlo keliauti prabangiais džipais, patogiais ir išskirtiniais lengvaisiais automobiliais, pavyzdžiui, jaunavedžių ypač mėgstamu retro automobiliu „Mercury Tiffany“, mikroautobusais ar trankiai pašėlti diskoteką primenančiame „Party Buse“.

Visi automobiliai puikiai tinkami ne tik smagiausioms kelionėms, bet ir šaunioms fotosesijoms. Jie pasižymi įspūdingu dydžiu ir originaliais bei šventiškai nuteikiančiais salonais - papuošimai, skambanti muzika, žybčiojančios švieselės, stiklinės, šampano ir viskio taurės kiekvienam padės pajusti šventinę atmosferą, atsipalaiduoti bei pradėti linksmybes.

 

Laikas limuzine bėga daug greičiau ir linksmiau

Retas žmogus mėgsta ilgas keliones automobiliu, ypač, jeigu skubame į vakarėlį, kuriame laukia maloni kompanija, šventinė atmosfera ir svarbios progos pažymėjimas. Kelionė šventiniame limuzine ar „Party Buse“ ne tik neprailgsta - iš jo nesinori išlipti!

„Su bičiuliais važiavome „Party Busu“ iš Vilniaus į Palangą. Atrodo, kad kelionė truko vos keliolika minučių, net buvo gaila, kad jau atvažiavome. Rekomenduoju ne tik tiems, kurie mėgsta linksmintis, bet ir visiems nekenčiantiems ilgo važiavimo. Jau prikalbinau šia pramoga pasinaudoti mergvakarį planuojančią draugę“, - įspūdžiais dalinosi „LimuzinaiVip“ klientė Goda.

Mergina patikino, kad kelionės metu jautėsi tarsi būdama klube. Šėlo klausydama linksmos muzikos, mėgavosi gaiviais gėrimais ir su draugais fotografavosi bei filmavosi mirksinčių švieselių apsuptyje, tad maloniais įspūdžiais ir prisiminimais ji galės džiaugtis dar ilgai.

„LimuzinaiVip“ atstovų teigimu šventės pradžia limuzine yra puikus pasirinkimas ne tik tolimoms, bet ir trumpesnėms kelionėms. Klientus žavi vakarėlį primenanti, neįpareigojanti aplinka ir pakankamai daug erdvės patogiam važiavimui bei bendravimui su visu būriu šventės dalyvių. „LimuzinaiVip“ kviečia apsilankyti internetiniame puslapyje www.limuzinaivip.lt, įsitikinti autoparko įspūdingumu bei nepraleisti ypatingos penktadieninės akcijos!


 


 
Taip pat skaitykite
Artėjant didžiausioms metų šventėms dažnam iškyla klausimas: ką gi dovanoti mažiesiems šeimos nariams – vaikams?...

Kalėdos yra viena gražiausių metų švenčių, kurios ypač laukia mūsų mažyliai. Vaikučiai taip pat uoliai ruošiasi - padeda...

Vaikystė tęsiasi nuo pirmųjų iki dvyliktųjų metų, tad šį kartą orientuojamės į ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus...

Seniau tik su močiutėmis siejami rankdarbiai vėl įgauna populiarumą - daugelis jaunų merginų ir moterų atranda, ima vertinti bei...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (168)
gabriele