Namai > Santykiai > Metas sunerimti: požymiai,...
 

Metas sunerimti: požymiai, kad jūsų vyras neištikimas


2017 08 14 | Autorius: PasMama.lt, Shutterstock nuotr.
 

Pasukti į „kairę“ gali tiek vyrai, tiek moterys. Šia tema buvo atlikta daugybė tyrimų, tačiau jų rezultatai – labai nevienareikšmiai ir neretai smarkiai skiriasi. Pavyzdžiui, britų sociologai teigia, kad tarp susituokusių porų neištikimi būna 60,7% vyrų ir 41% moterų. Tuo tarpu amerikiečių tyrėjai nustatė, kad atsipalaiduoti svetimose lovose mėgsta daugiau kaip 70% ir tik 21% moterų. Tad kada gi galima įtarti, kad vyras pasuko į „kairę“?

Pasirodė „naujų draugų“. Aišku, tai gali būti ir tiesa – tačiau ne visada. Sunerimti reikia tada, jei draugų, apie kuriuos jūs anksčiau nieko nežinojote, atsiranda „per dažnai“, pavyzdžiui: paskambina bendraklasis, su kuriuo antroji pusė nesimatė nuo pat išleistuvių, arba vienai dienai į miestą užlėkė vaikystės draugas - kaipgi praleisi tokį susitikimą! Arba verslo partneris tapo draugeliu, ir jiems būtina susitikti neformalioje aplinkoje ir aptarti tolesnį bendradarbiavimą. Jis gali netgi dingti porai dienų, aiškindamas tai netikėta komandiruote.

Jo draugai – moterys.
Kad pasiaiškintų tam atvejui, jeigu jį pamatytų kas nors iš jūsų draugių arba pažįstamų su kita moterimi kavinėje ar gatvėje, jis gali papasakoti jums apie tai, kad turi ne tik vyrų, bet ir moterų draugių. Jos negražios ir jo visai netraukia kaip moterys, užtat visuomet pasiruošusios ateiti į pagalbą ir suteikti gerų patarimų. Jis tiesiog svajoja jus supažindinti su jomis, tik štai pažintis kažkodėl visą laiką atidedama.

Jis ėmė daug labiau rūpintis savo išvaizda. Staiga jis užsimanė atnaujinti garderobą, o kaklaraiščio derinimas prie kostiumo tapo tikru ritualu. Ruošdamasis į darbą, jis ilgai staiposi prieš veidrodį, sumušdamas net jūsų rekordus. Kiekvienas rytas prasideda nuo dušo ir kruopštaus skutimosi, ko anksčiau nebūdavo (arba būdavo retai, per šventes). Visame tame nėra nieko blogo, ir priežastys gali slypėti visai kitur, tačiau jeigu jis ėmė keisti savo įpročius, aprangą, mitybą... tikėtina, jog jis tai daro dėl kitos. Sporto klubas, madingi megztiniai ir kaklaraiščiai, išlygintos kelnės arba džinsai pagal paskutinę madą, brangūs kvepalai, kita šukuosena, motociklas, net kintantis muzikinis skonis gali byloti apie kito žmogaus įtaką...

Jis nebenori sekso. Jei anksčiau mylėdavotės kone kas naktį, tai dabar jis dėl problemų darbe ėmė „labai pavargti“ ir jam reikia „kaip reikiant išsimiegoti“. Paskui jis nusisuka į sieną ir jums lieka tik žvelgti į jo nugarą. O gal jis nenori sekso būtent su jumis? Vyrai, kurie nuolatos vengia suartėjimo, gali turėti kitą malonumo šaltinį. Žinoma, kiekvienam gali skaudėti galvą, kiekvienas gali būti pavargęs ar paveiktas streso. Bet tik ne mėnesį. Jeigu vyras nekreipia į jus dėmesio, jo nebedomina jūsų nauji erotiški apatiniai ir jis persikrausto miegoti į kitą kambarį – turėtumėte susirūpinti.

Išradingumas sekse. Jeigu staiga paaiškėja, kad vyras turi naujų polinkių ir naujų mėgstamų sekso pozų, kyla pagrįstas klausimas: iš kur visa tai atsirado?

Darbas, darbas, darbas... Tiksliau – nuolatiniai užsisėdėjimai darbe, kurie tapo norma. Jis aiškinasi arba neplanuotais susirinkimais, arba skubiomis ataskaitomis. Arba jį nori paaukštinti pareigose ir todėl jis turi daug dirbti, kad jį paaukštintų (tik kažkodėl pareigos lieka vis tos pačios). Atsikalbinėjimų daug ir jie visi migloti. Skambinti į darbą, kai jis užsilaiko, negalima, juk jis užsiėmęs „svarbių“ problemų sprendimu. Todėl nesistebėkite, jei jo mobilusis išvis bus išjungtas.

Jis dažnai lankosi pas „masažistę“. Masažų būna ne tik gydomųjų. Niekada neatmeskite tikimybės, jog jūsų partneris gali būti jums neištikimas su... „profesionalėmis“. Seniausios pasaulyje profesijos atstovės niekada nerašys žinučių, neskambins, pamirš jūsų vardą ir veidą. Be to, kai kurie vyrai sekso už pinigus nelaiko neištikimybe. Kai ištaikysite tam tinkamą progą, su mylimuoju pasikalbėkite apie tai, ką judu laikote išdavyste.

Jis nesiskiria su telefonu. Mobilusis nebesivolioja bet kur. Vyras jo neišleidžia iš rankų. Labai padaugėjo SMS skaičius, beje, visi - „iš darbo“. Net jei keturios ryto - vis tiek iš darbo, ir taškas. Telefoniniai pokalbiai dabar visuomet vyksta laiptinėje, rūkant, arba vonios kambaryje atsukus čiaupą vandens visu pajėgumu. Į jūsų klausimą, kas gi jam trukdo pakalbėti sėdint patogiai svetainėje, atsako: „Kaip jie man visi atsibodo! Net namie neduoda ramybės, kažkodėl visuomet skambina pačiu netinkamiausiu momentu“. Jaučiate logiką? Čia ir esmė.

Jo paštas jums neprieinamas. Jei anksčiau galėdavote pašnairuoti į jo laiškus iš už peties, tai dabar toks nekaltas smalsumas vadinamas „nosies kaišiojimu ne į savo reikalus“. Rašyti laiškus jis nori tuomet, kai jūs kitame kambaryje ar virtuvėje. O jei jūs staiga prieinate, jis krūpteli ir skubiai uždaro paštą (arba FB paskyrą), burbėdamas kažką apie dalykinius projektus, kurie yra slapta firmos informacija ir apie kuriuos jis negali niekam pasakoti, net jums.

Lūpų dažų pėdsakai ant apykaklės. Šis požymis žinomas labai gerai nuo neatmenamų laikų, todėl dažnai tampa ir apkalbų epicentru. Tuo tarpu vyrai tą faktą aiškina labai paprastai: „Važiavau metro, jis netikėtai pristabdė ir moteris mane užgriuvo.“

Jis „per girtas“ ir negali parvažiuoti namo. Gal ir skamba gražiai: jūsų vyras priima brandžius sprendimus, nenori vairuoti išgėręs, lieka nakvoti pas draugus arba viešbutyje. Jeigu taip nutiks, pasiūlykite atvažiuoti jo (nors ir nežadate to daryti) – labai greitai paaiškės tikrasis vyro girtumo laipsnis, planai ir tai, kiek jis vertina jūsų rūpestį.

Jis jūsų visai nepastebi. Jis nebemato jūsų naujos šukuosenos ar suknelės. Į prašymą įvertinti pokyčius jis net nežiūrėdamas į jūsų pusę, sako: „Tu visuomet atrodai nuostabiai“ arba „Atstok su savo kvailystėmis“.

Vyras staiga tapo labai dėmesingas, mielas ir geraširdis. Jeigu taip – galima įtarti kažką negero. Psichologų teigimu, dauguma vyrų po santuokinės neištikimybės patiria kaltės jausmą ir norą ją išpirkti.

Jis jus įtarinėja neištikimybe. Patarlė sako: „kuo kvepia, tuo ir kitą tepa“. Jausdamas savo kaltę, vyras gali vaidinti pavyduolį, kad užmigdytų jūsų budrumą: domėtis jūsų mobiliojo turiniu, reikalauti pasiaiškinimų, kodėl užsilaikėte darbe, klausinėti apie vyriškos lyties kolegas ir netgi pavyduliauti praeiviams. Gali būti, jis ir iš tikro pavyduliauja (tik, žinoma, dėl galimo smūgio savo savimeilei), matuodamas visus pagal savo sugedimo laipsnį.

Jei jūsų santykiuose atsirado vienas ar du iš šių požymių, nereikia iš karto pulti į paniką. Galbūt tai tik sutapimas. Tačiau verta įdėmiau įsižiūrėti į permainas ir veikti pagal principą: „pasitikėk, bet tikrink“.


 
Taip pat skaitykite
Savo vaikučiams esame tvirčiausia atrama ir patys svarbiausi žmonės visame pasaulyje, tačiau jie, atrodytų, per akimirką užauga, palieka...

Darnūs ir harmoningi santykiai turi ypatingai daug įtakos gyvenimo kokybei, tačiau sugyventi su kitu asmeniu reikia mokytis - abu partneriai...

Prasidėjus santykiams svarstome, kokia bus jų ateitis - ar pavyks drauge praleisti visą gyvenimą, o galbūt tai tik trumpalaikis...

Kuo arčiau diena, kai vaikas pravers darželio duris – tuo greičiau plaka ne tik būsimo darželinuko, bet ir tėvų širdys. Vaikų...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (165)
Austeja