Vaikai > Laisvalaikis > Karinos Krysko sūnus...
 

Karinos Krysko sūnus negali patikėti: jo mama – Kakė Makė


2017 09 12 | Autorius: Organizatorių nuotr.
 

Populiarioji vaikiškų knygelių herojė Kakė Makė pradeda dainininkės karjerą ir pristato pirmąjį savo kūrinį „Šėlsmo daina“ iš būsimo miuziklo „Kakės Makės gimtadienis“ bei pirmąjį savo gyvenime vaizdo klipą.

Vos kūriniui pasirodžius internete, tarp mamų užvirė audringa diskusija, kas gi paskolino Kakei Makei balsą ir kas bus tas žmogus, kuris miuzikle vaidins populiariausią visos Lietuvos mergaitę?

Kūrėjai nutarė ilgiau nebelaikyti mamų nežinioje ir oficialiai pristato miuziklo „Kakės Makės gimtadienis“ pagrindinio vaidmens atlikėją – Kariną Krysko. Jos balsas ir skamba „Šėlsmo dainoje“.

„Aš – labai mergaitiška ir širdyje vis dar nesuaugusi, bet tuo pačiu esu ir nuostabaus berniuko, kuris nuolat prašo paskaityti Kakės Makės knygelių, mama. Kas gi geriau gali įsijausti į šį vaidmenį?“ – juokėsi naujoji Kakė Makė - K. Krysko.

 
Karina Krysko

Dainininkės penkerių metų sūnus Majus, sužinojęs apie naująjį mamos vaidmenį, tiesiog neteko žado. „Kai pasakiau jam, kad būsiu Kakė Makė, jis niekaip negalėjo suprasti, kaip taip gali būti. Jam, kaip ir daugumai vaikų, Kakė Makė nėra tik knygelių personažas, jiems ji – gyva ir realiai egzistuojanti. Todėl užtruko, kol išaiškinau Majui, kad miuzikle Kakę Makę vaidins ne Kakė Makė, o aš – jo mama. Dabar jis nori visam pasauliui pranešti naujieną, kad jo mama yra Kakė Makė. Ir, žinoma, labai laukia premjeros“, – juokėsi Karina. Majus jau moka „Šėlsmo dainos“ žodžius ir namuose dažnai dainuoja drauge su mama.

Miuziklo „Kakės Makės gimtadienis“ kūrėjai besirengdami lapkričio ir gruodžio mėnesiais Vilniaus, Klaipėdos, Kauno ir Panevėžio didžiosiose arenose vyksiančiai miuziklo premjerai ypač didelį dėmesį skyrė ne tik įspūdingiems kostiumams, dekoracijoms, inovatyviems garso ir šviesos efektams, bet ir aktorių komandos formavimui. Miuziklo kompozitoriui Rokui Radzevičiui ir libreto autorei Aistei Smilgrvičiūtei, drauge su režisieriumi Jonu Terteliu pavyko surinkti talentingų ir charizmatiškų aktorių grupę.

Kakės Makės mamą vaidins Aistė Lasytė, Netvarkos nykštuką – Dalius Skamarakas, tėtį – Tomas Žaibus, senelę – Aldona Vilutytė, taip pat spektaklyje dalyvaus monstrai Mamaisa ir Nanaisa, pabaisa Tingiu-nė-Krust, šuniukas ir kiemo vaikai.

 


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (135)
wee
Lukrecija