Vaikai > Ugdymas > Anglų kalbos kursai...
 

Anglų kalbos kursai taikant pažangias metodikas


2017 09 19 | Autorius: Shutterstock nuotr.
 

Anglų kalbos mokykla „Intellectus“ naudoja pažangią komunikacinę Oksfordo ir Kembridžo universitetų leidyklų kalbų mokymo metodiką. Pirmaujančių pasaulio leidyklų metodika leidžia pasiekti puikių rezultatų įvairaus amžiaus ir skirtingų kalbos poreikių mokiniams: suaugusiesiems, vaikams, paaugliams, abiturientams, verslininkams, valstybiniams ar tarptautiniams anglų kalbos egzaminams besiruošiantiems asmenims. Mokykloje didelis dėmesys skiriamas šnekamosios kalbos lavinimui, o žinios įtvirtinamos naudojant internetinę užklasinę sistemą. Interaktyvios, dinamiškos pamokos, vedamos kvalifikuotų specialistų, leidžia ne vien veiksmingai mokytis anglų kalbos, bet ir mėgautis mokymosi procesu.

Svarbu lavinti kalbėjimo įgūdžius

Anglų kalbos kursai Vilniuje vyksta taikant šnekamosios kalbos lavinimo metodus: net iki 50% pamokos skiriama sistemingam kalbėjimo įgūdžių lavinimui. Per užsiėmimus siekiama, kad mokiniai aktyviai praktikuotų kalbėjimo anglų kalba įgūdžius ir įveiktų kalbos barjerą. Internetinė užklasinė sistema skirta siekiantiesiems išmokti dar daugiau ir įtvirtinti pamokoje įgytus įgūdžius. Prisijungęs prie internetinių mokymosi išteklių „Intellectus“ mokinys gali neribotai lavinti kalbos įgūdžius, o jei tektų praleisti pamoką – praleistos pamokos medžiaga ir namų darbų užduotys lengvai pasiekiamos internetu.

Šiuolaikinės mokymo technologijos ir metodai

Šiuolaikinės mokymo technologijos pamokas padaro motyvuojančias ir įdomias. Naudojant atradimo metodą (angl. Discovery Method), kursų medžiaga įsisavinama greičiau ir efektyviau nei mokantis tradiciniais būdais, nes mokiniams nebereikia mokytis naujų žodžių ir gramatikos taisyklių atmintinai. Šiuolaikiniai mokymo metodai leidžia mokiniui pačiam atrasti anglų kalbos žodžių vartojimo bei prasmės ypatumus ir gramatikos dėsningumus. Siekiama pirmiau sudominti pamokos tema, o vėliau teorija paverčiama praktika. Vartodami kalbą mokytojų sukurtose gyvenimiškose situacijose ir pasitelkdami atradimo metodą mokiniai pasiekia kur kas geresnių rezultatų.

Vertinama mokinių pažanga

Mokinių pažanga reguliariai vertinama per visą kursą. Mokiniai testuojami tiek raštu, tiek žodžiu, tikrinami ne vien kursų dalyvių mokymosi rezultatai, bet ir kurso medžiagos bei taikomų metodų efektyvumas. Anglų kalbos pamokos vyksta nedidelėse grupelėse, o kalbėjimo užduotys organizuojamos porose ir mažose grupelėse specialiai pritaikytose klasėse – siekiama, kad kiekvienas mokinys gautų pakankamai laiko pakalbėti angliškai. Mokiniai pirmuosius rezultatus pajunta jau po kelių savaičių, na, o didesnė pažanga pastebima po semestro, t. y. po maždaug 60 pamokų. Mokykloje suteikiama galimybė nuosekliai tobulinti anglų kalbą vieną, du semestrus ar net ištisus metus.

Tikslingi namų darbai žinioms sėkmingai įtvirtinti

Kad įgūdžiai būtų sėkmingai įtvirtinami, užduodami tikslingi ir subalansuoti namų darbai. Pasaulinė praktika rodo, jog tikslingi ir iš anksto su mokiniais suderinti namų darbai spartina pažangą, o tai savo ruožtu stiprina motyvaciją mokytis. Tačiau reikėtų atkreipti dėmesį, kad namų darbai neturėtų pernelyg apkrauti besimokančiųjų ir neturi būti skiriami naujai medžiagai savarankiškai mokytis – jais turi būti siekiama įtvirtinti pamokoje išmoktą medžiagą. Kad įgyti įgūdžiai būtų sėkmingai įtvirtinti, tarp pamokų rekomenduojama skirti apie 15–20 minučių tikslingiems namų darbams.

Autentiškos mokymosi priemonės

Anglų kalbos mokyklos „Intellectus“ naudojama Kembridžo ir Oksfordo universitetų leidyklų leidžiama mokomoji medžiaga plačiai pripažįstama visame pasaulyje. Autentiškos mokymosi priemonės – spaudos ir internetiniai straipsniai, garso ir vaizdo siužetai, kalbos žaidimai, multimedija, prezentacijos ir kalbos diagramos – leidžia mokyti tikros, autentiškos anglų kalbos. Mokykloje įdiegta mokymo kokybės vadybos sistema padeda sistemingai stebėti ir vertinti anglų kalbos mokymosi kurso efektyvumą, mokinių pažangą ir reaguoti į besimokančiųjų poreikius.

Ruošiama tarptautiniams egzaminams

Be bendrinių ir šnekamosios kalbos kursų, mokykloje „Intellectus“ rengiami kursai, skirti padėti pasiruošti akademiniam egzaminui IELTS. Šis tarptautinis anglų kalbos egzaminas laikomas ketinančiųjų studijuoti užsienio universitetuose. Anglų kalbos mokykla „Intellectus“ sudarė specialią paruošiamąją programą, parengtą pagal IELTS egzaminų reikalavimus. Rytinėse ir vakarinėse mokymosi grupėse, kurias moko kvalifikuoti rengimo IELTS egzaminui specialistai, papildomas egzaminui būtinas akademinės kalbos žodynas, praktikuojamos klausymo, skaitymo, rašymo ir kalbėjimo užduotys, mokomasi metodų, reikalingų siekiant sėkmingai išlaikyti šį tarptautinį egzaminą.

Specializuoti kursai verslo klientams

Anglų kalbos kursai mokykloje „Intellectus“ vyksta ne tik atvirose grupėse mokyklos patalpose, bet ir individualiose uždarose verslo klientų grupėse – mokytojas atvyksta į kursus užsakančios įmonės biurą. Su verslo klientais suderiname individualią įmonės poreikiams pritaikytą programą. Mokoma bendrinės ar dalykinės šnekamosios anglų kalbos, kalba praktikuojama konkrečios įstaigos darbui būdingose situacijose, siekiama įveikti kalbos barjerą. Mokymosi programai pasibaigus įteikiamas tiek Lietuvoje, tiek užsienyje galiojantis dvikalbis kursų baigimo sertifikatas, kuris liudija įgytą kalbos žinių lygį.

Išbandykite nemokamai

Prasidėjus naujiems mokslo metams „Intellectus“ mokytojai kviečia visus norinčiuosius patobulinti anglų kalbos įgūdžius registruotis į kursus ir išbandyti nemokamą bandomąją pamoką. Norint pasirinkti tinkamo lygio kursą rekomenduojama mokyklos svetainėje atlikti nemokamą anglų kalbos lygio nustatymo testą. Remdamiesi testo rezultatais mokyklos specialistai padės išsirinkti tinkamo lygio grupę ir pakvies išbandyti pirmą pamoką, per kurią mokiniai kartu su mokytoju tiesiogiai įvertins pasirinkto lygio tinkamumą.
 


 
Taip pat skaitykite
Vaikai tėvams dažnai užduoda begalę klausimų. Pasak fizikos mokytojos Rigondos Skorulskienės, šiandien jau nesvarbu, jei tėvai...

Mūsų pasaulis yra kupinas įdomubių, kurios žavi tiek mus, tiek ir mūsų mažylius. Parinkome šiek tiek įdomių, nesudėtingų faktų,...

Jungtinėse Amerikos Valstijose vykdyta mokytojų apklausa atskleidė, kad 82 procentai jų socialinį tinklą „Facebook“ per savaitę...

Jungtinėse Amerikos Valstijose „Pearson“ atlikta apklausa, kurioje dalyvavo 15-19 metų šios šalies moksleiviai,...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (165)
Juliana