Namai > Buitis > Kokius kvepalus rinktis...
 

Kokius kvepalus rinktis darbui?


2018 01 29 | Autorius: Shutterstock nuotr.
 

Galima teigti, kad kvepalai yra socialinis reiškinys – rinkdamiesi tinkamą aromatą, mes ne tik formuojame savo įvaizdį, bet ir stengiamės suvilioti, patikti ar sulaukti komplimentų iš aplinkinių. Originalūs kvepalai suteikia galimybę mums įgyvendinti tiek šiuos, tiek kitus tikslus, tačiau rinkdamiesi juos kasdieniam darbui, turime atsižvelgti į keletą papildomų kriterijų – tuomet ne tik pabrėšime savo charakterį, bet ir nesukelsime aplinkiniams diskomforto.

Atsižvelkite į darbo pobūdį. Yra tam tikrų specifinių darboviečių (ligoninės, laboratorijos ar kitos jautresnės aplinkos), kuriose pernelyg intensyvus kvapas gali tapti trikdžiu tiek Jums, tiek aplinkiniams, tad tokiu atveju verčiau rinktis švelnesnius ir lengvesnius aromatus. Tačiau jeigu formuojamas įvaizdis yra Jūsų darbo dalis, jį sėkmingai gali užbaigti kruopščiai pasirinkti originalūs kvepalai – platų jų pasirinkimą rasite Pigu.lt elektroninėje parduotuvėje.

Susipažinkite su darbo aplinka. Jei neseniai įsidarbinote naujoje vietoje, nesistenkite visų sužavėti itin stipriais aromatais – iš pradžių atidžiau patyrinėkite aplinką, išsiaiškinkite, kokie žmonės čia dirba ir verčiau pasirinkite mažiau rimtą, visiems labiau priimtiną kvapą iš savo kolekcijos. Laikui bėgant, galėsite pradėti ryškiau demonstruoti savo asmenybę, tačiau taip elgtis patartina tik tuomet, kai tiksliai žinosite, jog stiliaus improvizacijoms čia dega žalia šviesa.

Atidžiai rinkitės aromatą darbo pokalbiui ar rimtiems susitikimams. Pasirinkdami tam tikrą ryškesnį kvapą, Jūs rizikuojate, kad potencialus darbdavys ar verslo partneris gali vadovautis emociniais veiksniais, kuriuos jam sukelia nuo Jūsų sklindantis aromatas. Iš vienos pusės tai gali būti puiki priemonė siekiant palikti įspūdį, tačiau jeigu norisi pademonstruoti savo žinias, verčiau pasistengti, jog pasirinkti kvepalai neužgožtų Jūsų pateikiamos informacijos.

Rekomenduojami pasirinkimai

Vyrams dažniausiai siūlomas tualetinis vanduo Lacoste Eau de Lacoste Yellow – nors ši kompanija yra labiau žinoma dėl populiariųjų polo marškinėlių, jie taip pat vartotojams siūlo įdomius, puikiai darbinei aplinkai tinkamus kvapus. Tai – optimizmu trykštantis variantas, kuris net ir sunkų pirmadienio rytą pavers gerokai lengvesniu, o malonus vyriškas aromatas padės išlikti geros nuotaikos net ir tuomet, kai keletą valandų teks nuobodžiai leisti laiką kamštyje.

Moterims šiuo atveju turėtų patikti tualetinis vanduo Chanel Chance Eau Vive – šis aromatas išlaiko rafinuotumą, tačiau tuo pačiu yra lengvas, ryškus ir įdomus, todėl puikiai tinka darbui biure. Šie originalūs kvepalai išsilaiko visą dieną, tačiau nesuteikia sunkumo jausmo, todėl kvepėdamos šiuo aromatu, puikiai jausitės tiek kasdienėse situacijose, tiek rimtų posėdžių metu. Dailiosios lyties atstoves taip pat dažnai sužavi kvapusis vanduo DKNY Cashmere Mist – būdama patyrusi verslo magnatė, Donna Koran puikiai žino, ko reikia veikliai ir kūrybingai asmenybei. Šie kvepalai yra puikus to atspindys – tai moteriškas, bet pakankamai lengvas aromatas, kuris taps stulbinamu deriniu kartu su Jūsų ofiso drabužiais.

Taigi renkantis tinkamus kvepalus darbui, svarbu atminti paprastą taisyklę – mažiau visuomet yra geriau. Įmantrius aromatus verčiau palikti romantiškoms progoms ar bendradarbių susitikimams, o oficialiai aplinkai geriau rinktis lengvesnius, energijos ir optimizmo suteikiančius kvapus. Jie taip pat gali pabrėžti Jūsų asmenybę, būti sodrūs ar žaismingai romantiškai – originalių kvepalų pasirinkimas pakankamai platus, tad tikrai surasite aromatą, kuris sužavės ne tik Jus, bet ir aplinkinius.


 
Taip pat skaitykite
BestSecret.com stebina didžiuliu drabužių, avalynės, aksesuarų, interjero detalių pasirinkimu bei įspūdingomis nuolaidomis, tačiau...

Norint pasisiūti ką nors gražaus, kyla du klausimai. Pirmasis – kokios tendencijos drebina 2020-ųjų mados pasaulį? Antrasis klausimas...

Vyresnės kartos moterims drabužių siuvimas ir persiuvimas puikiai pažįstamas, tačiau jaunesnės mamos senus daiktus tiesiog išmeta....

Dulkių siurbliai robotai daugiau nei dvidešimt metų audrina technologijų mėgėjų vaizduotę. Deja, iki šiol jiems tekdavo tik...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (169)
Akvilė