Vaikai > Vaiko priežiūra > Daugiau dėmesio jaunoms...
 

Daugiau dėmesio jaunoms šeimoms - „Lidl“ pristato išplėstą „Lupilu“ prekių asortimentą


2018 02 01 | Autorius: Gamintojo nuotr.
 

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti dar daugiau pirkėjų jau pamėgtų vaikų prekių, pažymėtų prekės ženklu „Lupilu“.

„Lidl“ parduotuvėse Lietuvoje šeimos nuo šiol ras atsinaujinusį ir gerokai praplėstą prekių asortimentą vaikams: įvairaus aukštos kokybės maisto, sauskelnių, higienos prekių, drabužėlių. O visų perkančių „Lupilu“ prekių jau nuo vasario 1 d. laukia loterija, kurios metu bus galima laimėti „Lupilu“ prekių krepšelį.

Viena iš šio prekės ženklo ambasadorių tapo „Mamų radijo“ įkūrėja Laura Mazalienė, su vyru auginanti 2 metų Deimilę ir pusės metų Aurėją. Dviejų dukryčių mama pasakoja, kad jos gyvenimo ritmą dažniau diktuoja mergaitės, tačiau yra kelios gudrybės, kurios padeda visai šeimai atitrūkti nuo buities ir džiaugtis tik buvimu kartu. Mėgstanti gaminti Laura prisipažįsta, kad kelionėse praverčia pirktos tyrelės.

„Nelaikau savęs prasta mama, kad nevaikštinėju apsikrovusi indeliais su savo gamybos maistu. Man daug svarbesnis mūsų šeimos laikas kartu, o ne nesibaigiantis stovėjimas prie puodų. Gaminu daug, bet tikrai nedarau tragedijos, jei dukroms tenka pasiūlyti ir tyrelės, pirktos parduotuvėje. Dažnai ilsimės Pietų šalyse, ten vargiai rasite sočias tyreles be druskos, net ir patiems mažiausiems“, - pasakoja Laura.

Išbandžiusi prekės ženklo „Lupilu“ produkciją, jauna mama prisipažino, kad labiausiai nustebino sauskelnės. „Abiejų dukrų oda itin jautri. Man svarbiausia, kad sauskelnės neturėtų jokio kvapo ir nedirgintų odos, aišku, nekeltų diskomforto vaikui. Anksčiau dukroms pirkome japoniškas sauskelnes, jos tikrai labai puikios, bet be galo brangios. Nepabandžiusi „Lupilu“, net nebūčiau pagalvojusi, kad mano dukroms gali tikti kitokios sauskelnės“, - prisipažįsta Laura.

Laura pataria visoms jaunoms mamoms stebėti savo vaikus, jų odą. Galima paprašyti draugių, auginančių vaikus, kad duotų išmėginti vienas ar kitas sauskelnes. „Jei vaikučiui jos netiks, pamatysite tikrai labai greitai. Ir atminkite, kad aukšta kaina tikrai nereiškia pačios geriausios kokybės“.

Nuolatinį „Lupilu“ vaikų prekių asortimentą papildžiusios tyrelės (nuo 1,29 Eur) yra ekologiškos, o tai įrodo žalias ženklas ant pakuotės. Skalbimo priemonių linija vaikams išsiskiria švelnia sudėtimi — be dažiklių, kvapiųjų medžiagų ir konservantų skalbinių minkštikliai (2,29 Eur) bei skalbimo milteliai (3,49 Eur) tinka itin jautriai odai. Tai pažymi ir specialus ženklas ant pakuočių, kuris rodo, jog produkciją patikrino ir ją rekomenduoja Vokietijos alergijos ir astmos federacija.

Itin švelnios, judesių nevaržančios ir net iki 12 valandų drėgmę sulaikančios „Lupilu“ sauskelnės pasižymi ne tik puikia kokybe, bet ir itin patrauklia kaina — sauskelnių pakuotės kaina svyruoja nuo 3,49 Eur iki 8,25 Eur, priklausomai nuo sauskelnių dydžio. Kasdieniame tėvelių pirkinių krepšelyje nepamainomos drėgnos kūdikių servetėlės. Be alkoholio ir dažiklių „Lupilu“ servetėlės (0,79 Eur) yra praturtintos ekologišku alyvuogių aliejumi ir tinka jautriai odai.

Šias ir kitas aukštos kokybės prekes vaikučiams už prieinamą kainą kasdien galima įsigyti visose „Lidl“ parduotuvėse Lietuvoje.
 


 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Miegas su vaikais visad kėlė nemažai diskusijų, tačiau laikui bėgant vis daugiau tyrimų rodo, kad su miegojimas su tėveliais naudingas tiek...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (165)
Dominykas