Namai > Santykiai > Vyriški chalatai ir...
 

Vyriški chalatai ir pižamos – kaip išsirinkti


2018 03 07 | Autorius: Shutterstock nuotr.
 

Mielosios damos, ačiū, kad nuolatos rūpinatės mumis, vyrais, ir dovanojate nuostabias dovanas. Gauti dovanų pižamą arba chalatą mums – didžiausia laimė. Mes visada pasidžiaugsime dovana ir pasidėsime ją garbingoje vietoje lentynoje – gal kada prireiks... Jūs kažko susinervinusios? Juk nieko blogo nepasakome, o ir jūsų dovanas priimame. Norite, kad mes jomis iš karto pasinaudotume? Tada pateiksime keletą patarimų ir mūsų lūkesčių, į kuriuos galėtumėte atsižvelgti prieš pirkdamos dovanas.

Kaip išsirinkti chalatą, kad vyrai jį tikrai dėvėtų

Chalatai yra kilę iš Vidurio Azijos šalių. Juos net dovanodavo sultonams, kaip didžiausios pagarbos ženklą. Beje, kartais juos ir užnuodydavo, kad gavęs dovaną iš karto numirtų. Bet nesileiskime į istorijos vingrybes. Šiuolaikiniai chalatai vyrams turi kiek kitą paskirtį.

Vyrai chalatą apsivelka keliais atvejais:

 • Kai išlipus iš lovos reikia išeiti į lauką išvesti šunį, atidaryti vartus, užkurti automobilį garaže žiemą, kad sušiltų ir t.t.
 • Rytais arba vakarais reikia išeiti į lauką parūkyti.
 • Ryte išeiti į lauką išnešti šiukšles ar nustumti šiukšlių konteinerio prie kelio, kuriuo važiuoja komunalininkų automobilis.
 • Yra įprotis maudytis vidury dienos, o ne vakare, kai iš karto po maudynių keliaujama į lovą.
 • Kai žmona ar draugė labai mėgsta apsivilkti vyrišku chalatu, nors spintoje kabo 7 jos chalatai kiekvienai savaitės dienai.

Jeigu jūsų vyras nė vieno iš šių įpročių neturi, rekomenduojame chalato dovanų iš viso nepirkti, nes jis atsidurs spintoje ir bus naudojamas tik vienai progai – kai vyras labai sunkiai suserga ir jam tenka gulėti kelias dienas ligoninėje. Tai ne pati maloniausia proga. Daugelis vyrų jos laukia dešimtmečius, tad tokia dovana gali stovėti ilgai.

Iš tikrųjų vyrai vertina šiltus chalatus, nes tai yra rūbas, kuriuo apsigaubę jie dažniau eina į šaltą lauką, o ne gundo savo moteris.

Spalva? Pageidautina tamsi, kad nesimatytų smulkūs sutepimai, kurių atsiranda išsliūkinus į lauką. Chalatai iki kelių – idealūs. Jei dar chalatas yra su gobtuvu, tai tikrai nuostabiausia dovana. Tai, kad chalatas storas ir sunkus vyrų negąsdina. Švelnumas irgi nėra būtinas. Svarbu, kad būtų šiltas.

Geriausia, kad chalatas būtų vienos spalvos arba bent jau to paties atspalvio. Jokių paukštelių, gėlyčių, medelių. Nebent drakonas per visą nugarą...

Kaip išsirinkti pižamą, su kuria vyras nesiskirtų

Taip, mes, vyrai, kartais taip įsimylime vieną rūbą, kad sunku jį atimti skalbimui – esame pasiryžę nešioti jį tol, kol pastatytas stovės kampe... Dėl to pageidautina turėti du pižamų komplektus.

Pižamos – labai geras rūbas. Tačiau ar visada jos tinka dovanai? Pižamos vyrams turėtų būti dovanojamos, jei:

 • Vyras turi vaikų. Juk jie mėgsta įsiridenti pas tėvą į lovą naktį arba iš ryto. Ypač 7:00 sekmadienį.
 • Vyras miega po viena antklode su moterimi. Liaudies išmintis sako, kad jam tos antklodės tenka gal koks 10 proc. – vienas kampelis, kuris skirtas užsidengti tik vyriškai intymiai vietai.
 • Vyras nėra kareivis ir per 10 sekundžių jis nemėgsta būti apsirengęs ir pasiruošęs darbui ir gynybai.
 • Prieš miegą vyras mėgsta pažiūrėti televizorių, paskaityti knygą, pažaisti telefoninius žaidimus.
 • Nuolatos jaučiasi sušalęs.
 • Miegamajame iš tikrųjų naktį būna vėsu, arba kažkas turi įprotį miegoti prie atviro lango.
 • Šeimos lova – ant žemės numestas čiužinys. Nuo tokio miegojimo galima pasigauti su prostata susijusią ligą nepriklausomai nuo amžiaus.

Jei šios sąlygos netinka, greičiausiai vyras yra karštas, miega tik su trumpikėmis, prakaituoja į paklodę ir vargo nemato. Aišku, galima bandyti perauklėti, tačiau tai jau priklauso nuo moters...

Pižamos dažniausiai turėtų būti dvi – žieminė ir vasarinė. Žieminė – storesnė su ilgomis kelnėmis, o marškiniai su ilgomis rankovėmis. Vasarinė – pusilgiai šortai su marškinėliais trumpomis rankovėmis. Jei vyrui reikia pižamą „prisijaukinti“, rekomenduojame pradėti nuo žieminės, kad tikrai pajaustų naudą.

Pižama neturi būti aptempta. Tiesiog tokia gali suplyšti verčiantis ant šono.

Spalvos gali būti pačios įvairiausios, tačiau reiktų vengti gėlyčių ir medelių bei katinukų vaizdų. Geriau jau koks „a la“ protingas užrašas užsienio kalba. Drakonas ir vilkas – tinkami vaizdai ant pižamos. Tai nakties gyvūnai, kuriuos vyrai dažnai mato sapnuose.

Jokių šilkų, tik 100 proc. medvilnė. Vyrams pižamos yra skirtos prakaitui sugerti ir miegoti šiltai, o ne gundyti savo damoms.

Jei vyras sako, kad jam nereikia pižamos ir jis kuo puikiausiai jaučiasi su glaudėmis, tai nereiškia, kad taip ir yra. Šaltais rudens vakarais prie atviro lango miegantiems gali kilti nemalonumų su šlapinimusi. Vyrai apie tai nemėgsta kalbėti, nes mano, kad prostatos ligos pakerta tik 50-mečius. Deja, tai netiesa, ir daugelis apie tai nesusimąsto – apie ligų prevenciją patiki mąstyti jums, mielos moterys. Saugokite mus, savo vyrus ir dovanokite pižamas ir šiltus chalatus. Tik įtikinkite, kad savųjų nenusimeste tol, kol mes neapsivilksime savųjų... ;)


 
Taip pat skaitykite
Savo vaikučiams esame tvirčiausia atrama ir patys svarbiausi žmonės visame pasaulyje, tačiau jie, atrodytų, per akimirką užauga, palieka...

Darnūs ir harmoningi santykiai turi ypatingai daug įtakos gyvenimo kokybei, tačiau sugyventi su kitu asmeniu reikia mokytis - abu partneriai...

Prasidėjus santykiams svarstome, kokia bus jų ateitis - ar pavyks drauge praleisti visą gyvenimą, o galbūt tai tik trumpalaikis...

Kuo arčiau diena, kai vaikas pravers darželio duris – tuo greičiau plaka ne tik būsimo darželinuko, bet ir tėvų širdys. Vaikų...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (165)
Dominykas