Namai > Gėlės > Ramybės augalų puokštė...
 

Ramybės augalų puokštė pritaikyta moters nervų sistemai


2018 05 04 | Autorius: Partnerių turinys, Shutterstock nuotr.
 

Ramybė – didžiausia vertybė. Tik ramybės būsenoje galime pilnai išgyventi teigiamas emocijas, pastebėti gyvenimo grožį ir sugebėti juo džiaugtis. Kiekvienoje moteryje slypi galia kontroliuoti savo psichologinę būklę. O tais momentais, kai nepavyksta, dažnai norisi pabėgti. Tuomet geriausiai atsigręžti į gamtą, pasisemti pozityvių minčių iš plačių horizontų, pušų viršūnių ar tiesiog augalų.

Ramybę susigrąžinti gali padėti ir tam tikrų augalų mišiniai. Ramybės augalų puokštė, iš valerijonų, melisų, apynių spurgų, ramunėlių žiedų ir pipirmėčių yra pritaikyta būtent moterų nervų sistemai. Šių augalų kompleksas sumažina nervinę įtampą, nerimą, išsaugo hormonų pusiausvyrą, ir tuo pačiu didina sklandaus užmigimo tikimybę, gerina miego kokybę.

Siekiant augalų veikimo sinergijos, labai svarbu šiuos augalu vartoti kartu:

  • Valerijonai. Tyrimai rodo, kad valerijonų šaknys teigiamai veikia nervų sistemą ir miego kokybę, atpalaiduoja lygiuosius raumenis.
  • Melisos. Melisų lapuose esantys junginiai pasižymi raminančiu, skausmą mažinančiu, silpnu antibakteriniu poveikiu. Melisa taip pat vartojama kamuojant nemigai, esant padidintam dirglumui.
  • Apynių spurgai. Apyniai yra „moteriškas“ augalas, nes turi fitoestrogenų, kurių poveikis panašus į moteriškuosius lytinius hormonus. Apynių spurgai padeda subalansuoti nuotaikos svyravimus.
  • Ramunėlių žiedai. Ramunėlių žieduose yra nervų sistemą veikiančių junginių, padeda sumažinti dirglumą, kai nepavyksta nusiraminti.
  • Pipirmėtės. Pipirmėtės yra kaip chemijos laboratorija, jos lapuose aptinkama daugiau nei 100 įvairių junginių. Pipirmėtės preparatai vartojami kaip raminanti, spazmolitinė priemonė, padeda pagerinti nuotaiką ir atsipalaiduoti.

Šių augalų sausieji ekstraktai vartojami kartu veikia lėtai ir saugiai. Rekomenduojama tokį mišinį vartoti ne trumpiau nei 21 dieną tiems, kurie dažnai patiria nervinę įtampą.
 


 
Taip pat skaitykite
Gėlių spalvos akimirksniu pakelia nuotaiką, o jų trapumas žavi ir jaudina, tad daugelis savo palanges puošiame žydinčiais augalais....

Bent kruopelytę žemės turintys žmonės stengiasi užsiauginti savo prieskoninių žolelių, daržovių ar uogų krūmą - juk tai ne tik...

Keliaudami po Europos miestus stengiamės apžiūrėti įspūdingą architektūrą, lankomės muziejuose ar meno galerijose, ragaujame gardžius...

Augalai namams suteikia jaukumo, o rūpestis jais padeda atsipalaiduoti. Galime užsiauginti ne tik puošiančių, kvepiančių, bet ir...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (183)
edvardas