Sveikata > Šeimos sveikata > Gydytojai įspėjo jautrų...
 

Gydytojai įspėjo jautrų skrandį turinčią Jazzu


2018 09 28 | Autorius: Partnerių turinys, Shutterstock nuotr.
 

Gydytojai įspėjo jautrų skrandį turinčią Jazzu

Anykščiuose su draugais nuosavo restorano duris netrukus atversianti Justė Arlauskaitė - Jazzu pripažįsta, kad maistas jai yra vienas didžiausių malonumų gyvenime. Tačiau dėl jautraus skrandžio intensyvų gyvenimo ritmą tenka keisti.

„Maistas man tiesiog didele aistra. Daug keliauju, ragauju nuo „street food“ iki geriausių pasaulio restoranų virtuvių. Taisyklinga mityba man rūpi mažiau, juk dėmesį skiriu savo pagrindiniam darbui – muzikai. Per turus, koncertus, įrašus, aš visiškai pametu režimą ir dažnai valgau tai, kas nesveika, arba labai vėlai naktį“, - prisipažįsta Jazzu.

Pasak Justės, tik su branda atėjo supratimas, kad savimi reikia rūpintis atidžiau ir maitintis sveikiau. „Stengiuosi valgyti daug žuvies ir daržovių. Beje, raudonos mėsos nevalgau jau 6 metus, labai retai paragauju paukštienos. Saldumynų išvis gali nebūti. Tačiau didžiausia ir vienintelė mano nuodėmė - sumuštiniai ir bulvės“, - teigia unikalaus balso savininkė.

Justė sako, kad visada svajojusi turėti erdvę, kuri apjungtų maistą, kultūrą ir meną. „Galvodami apie restorano konceptą, nusprendėme, kad tai bus atskiras pasaulis, kuriame laukiami visi tokie, kokie yra: basi, tikri, nuogi, skirtingi, mėgstantys skirtingus dalykus, tačiau taip pat mėgstantys bendrauti, dalintis ir ragauti skanų maistą,“ – pažymi J. Arlauskaitė.

Atlikėjos nuomone, tai bus išskirtinė Lietuvos vieta, kur skambės muzika, migruos meno parodos, žmonės galės paragauti vis kintančios pasaulio virtuvės, pabūti drauge ir tiesiog švęsti gyvenimą. „Tvirtai nusprendžiau, kad ir čia reik daryti taip kaip muzikoje: kuriame tai kas mums patinka, o žmones mus patys suras“, - sako Jazzu.

Atlikėja pripažįsta, kad dėl jautraus skrandžio tekdavo gerti vaistų. Virškinimo sistemos negalavimas kenkė net balso stygoms. „Supratau, kad visai tai neigiama streso įtaka. Ėmiausi pokyčių ir pradėjau save reguliuoti, mažinti tempą, gerti daug vandens“, - sako Jazzu.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 3 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Įsibėgėjo ne tik žiema, bet ir ligų sezonas: poliklinikose sunkiai rasite laisvą šeimos gydytoją, o kosulį galima išgirsti...

Peršalimas - dažna ir nemaloni liga. Lengvą peršalima galima gydyti ir namuose, o geriausi vaistai yra poilsis bei daug skysčių....

Unikalus „Orthokine“ gydymo metodas yra skirtas sąnarių ir nugaros skausmui malšinti, sausgyslių bei raumenų...

Druska - mūsų kasdienis maisto pagardas, sustiprinantis jo skonį ir būtinas (žinoma, saikingai) mūsų organizme vykstantiems procesams,...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (135)
Lukrecija