Sveikata > Šeimos sveikata > „Orthokine“ terapija -...
 

„Orthokine“ terapija - skausmo gydymas paciento kraujo serumu


2018 11 15 | Autorius: Partnerių turinys, Shutterstock nuotr.
 

Apie gydytojo Alberto Albertjano unikalią gydymo metodiką, derinant tradicinę ir netradicinę mediciną, yra girdėję ir pasinaudoję daugelis klaipėdiečių, tačiau kitų Lietuvos vietovių gyventojams tai gali būti gera naujiena.

Žinomas gydytojas A. Albertjanas, skausmo gydymo pradininkas Vakarų Lietuvoje, turintis daugiau kaip 15 metų patirtį šioje srityje, šią saugią skausmo gydymo procedūrą, neturinčią jokio šalutinio poveikio ir galinčią tapti puikia skrandį ir kitus organus žalojančių tablečių vartojimo alternatyva, jis pradėjo nuo 2013 m. vienas pirmųjų Lietuvoje.

Kaip teigia gydytojas A. Albertjanas: „Anksčiau krepšininkai iš Amerikos skrisdavo į Vokietiją atlikti šių procedūrų. Dabar kraujo plazmos injekcijos prieinamos visiems. Beje, įdomi detalė – „Orthokine“ terapija buvo gydomas ir popiežius Jonas Paulius II. Šiuo unikaliu gydymo metodu jau pasinaudojo virš 100 mūsų klinikos pacientų. Praktiškai visais atvejais buvo pasiektas geras arba labai geras ir ilgalaikis rezultatas.“


Gydytojas Albertas Albertjanas

 

Kas yra „Orthokine“ terapija?

Unikalus „Orthokine“ gydymo metodas yra skirtas sąnarių ir nugaros skausmui malšinti, sausgyslių bei raumenų potrauminiam uždegimui gydyti. „Orthokine“ gydymo metode nenaudojami jokie cheminiai vaistai ar kitos organizmui svetimos medžiagos.
Šis metodas – biologinis, t.y. gydymui naudojami tik Jūsų organizmo baltymai ir kiti sveikimą skatinantys faktoriai.
Gydymo metodas prasideda nuo kraujo paėmimo iš venos. Kraujas apdorojamas specialiomis sąlygomis ir gaunamas serumas, kuris pakartotinomis dozėmis suleidžiamas į Jūsų organizmo pažeistas vietas. „Orthokine“ gydymo metodas pradėtas taikyti užsienyje nuo 1987 m. Įvairiose šalyse šimtai specialistų taiko šį metodą savo pacientų gydymui. Atlikta šimtai tūkstančių serumo injekcijų, be šalutinių reakcijų ir neigiamo poveikio organizmui.

Kada gali būti taikomas „Orthokine“ metodas?

Įrodytas gydymo „Orthokine“ metodu efektyvumas esant šiems organizmo pažeidimams, nereikalaujantiems chirurginio gydymo:

  • Sąnarių osteoartrito (I – III) stadija sukeltas skausmas;
  • Nugaros skausmai;
  • Sausgyslių bei raumenų pažeidimai.

„Orthokine“ metodu galima gydyti keletą pažeistų vietų tuo pačiu metu.

Kokie „Orthokine“ metodo privalumai?

Gydymo „Orthokine“ metodas paremtas tuo, kad naudojamos medžiagos, išgautos tik iš paciento organizmo, todėl yra puikiai toleruojamos. Priešuždegiminis ir regeneracinis serumo poveikis užtikrina ilgalaikį klinikinį efektą.

Kaip veikia „Orthokine“ metodas?

„Orthokine“ metodu efektyviai slopinamas skausmas ir uždegimas sergant osteoartritu, nervų šaknelių uždegimu esant sausgyslių ir raumenų pažeidimui, taip pat, norint pagreitinti pooperacinio sveikimo laiką. Skausmas numalšinamas, serumo regeneracinis poveikis padeda atstatyti pažeistos kūno vietos judrumą ir tinkamą funkcionavimą.

Kiek ilgai trunka „Orthokine“ gydymo metodo poveikis?

Kiekvienu atveju skirtingai. Sunku tiksliai numatyti „Orthokine“ metodo poveikį skirtingiems pacientams. Tai priklauso taip pat ir nuo pažeidimo sunkumo ir paciento bendros būklės prieš pradedant gydymą.

Kada „Orthokine“ gydymo metodas nerekomenduojamas?

Nepatariama „Orthokine“ metodu gydyti, jei sergate ūmia infekcine liga ar gripu, jei viduriavote paskutinių trijų dienų laikotarpyje, pastarąją savaitę vartojote antibiotikus, ar keturių savaičių laikotarpyje skiepijotės. Pageidautina šį gydymo metodą taikyti pacientams, kurių bendra organizmo būklė yra stabili.

Kokia galima „Orthokine“ sąveika su kitais gydymo metodais?

Nepastebėta jokių „Orthokine“ gydymo metodo sąveikų su naudojamais vaistais ar kitais gydymo būdais.

Kokie galimi šalutiniai poveikiai?

„Orthokine“ metode naudojamas serumas 100 % endogeninės kilmės, todėl yra saugus ir ypač gerai toleruojamas. Šalutinis poveikis pasitaiko itin retai, retkarčiais tai gali būti sudirginimas injekcijos vietoje.

Iš ko susideda „Orthokine“ metodas?

Gydytojas ar slaugytoja paima reikiamą Jūsų kraujo kiekį serumo gamybai. Tuomet gydytojas Jums paskirs pirmos ir sekančių injekcijų laiką. Injekcijos dažniausiai atliekamos 1 – 2 kartus per savaitę.

Ar „Orthokine“ metodo veiksmingumas ir saugumas įrodyti moksliškai?

Atlikti tyrimai, kurie įrodė šio metodo efektyvumą ir ilgalaikę naudą (dvi kelio osteoartrito studijos, priekinio kryžminio raiščio pakeitimo studija, Achilo sausgyslės pažeidimo gydymo studija, dvi raumenų pažeidimo gydymo studijos).

Kiek pakartotinų injekcijų būtina atlikti?

Serumo injekcijų skaičius priklauso nuo patologijos sunkumo ir indikacijų. Injekcijų skaičiaus rekomendacijos sukurtos šio metodo išradėjo profesoriaus Peterio Wehlingo (Diuseldorfas, Vokietija), remiantis klinikinių studijų rezultatais bei praktine patirtimi.

Ar gydymas „Orthokine“ metodu gali būti kartojamas?

Medicininiu požiūriu gydymas gali būti kartojamas tiek kartų, kiek reikia.


 
Taip pat skaitykite
Įsibėgėjo ne tik žiema, bet ir ligų sezonas: poliklinikose sunkiai rasite laisvą šeimos gydytoją, o kosulį galima išgirsti...

Peršalimas - dažna ir nemaloni liga. Lengvą peršalima galima gydyti ir namuose, o geriausi vaistai yra poilsis bei daug skysčių....

Druska - mūsų kasdienis maisto pagardas, sustiprinantis jo skonį ir būtinas (žinoma, saikingai) mūsų organizme vykstantiems procesams,...

Maistas ne visada būna mūsų sąjungininkas. Vieni pakyla nuo stalo jausdami malonumą, o kiti – sunkumą ir papildomus kilogramus. Daug...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (172)
Vestina