Namai > Interjeras > Kokią virtuvės plautuvę...
 

Kokią virtuvės plautuvę išsirinkti?


2018 12 05 | Autorius: Partnerių turinys
 

Kokią virtuvės plautuvę išsirinkti?

Nerūdijančio plieno, granitinės, keramikinės bei tektonito plautuvės – tik dar vienas įrodymas, kad „Franke“ yra didžiausias plautuvių gamintojas pasaulyje. Todėl būtent „Franke“ gali didžiuotis didžiausiu plautuvių pasirinkimu.

Jau daugiau nei šimtą metų „Franke“ gamina ir stengiasi patenkinti išrankiausių klientų poreikius.

Renkantis plautuvę reikėtų atsižvelgti į daugelį savo poreikių: čia itin svarbūs yra praktiškumo ir valymo sudėtingumo rodikliai.

„Taip pat reikia pasirinkti atitinkamą stalviršį, - informuoja „Franke“ atstovas Lietuvoje Remigijus Nacevičius. – Būtent nuo to priklausys plautuvės dėjimo galimybės ir jos tipas“.

Natūralumas, grožis, dizainas ir stilius, ergonomiškumas, praktiškumas, higiena – tai savybės, kurios jums padės apsispręsti, kokia plautuvė yra tinkamiausia jūsų virtuvei.

„Gera plautuvė nebūtinai daug kainuoja, - teigia R. Nacevičius. – „Franke“ tikrai turi gausų plautuvių pasirinkimą ir čia svarbu žinoti, kad „Franke“ neturi prastų plautuvių“.

Net ir pigiausios „Franke“ plautuvės yra kokybiškos: pagamintos iš pačių kokybiškiausių, atitinkančių gaminio savybes bei aukštus reikalavimus, medžiagų.

„Žinoma, brangesnėse plautuvėse, jūs rasite dar daugiau kokybės, subtilių detalių, dar daugiau patogumo, ergonomiškumo ir higienos“, - teigia R. Nacevičius.

Mėgaukitės gausiu „Franke“ plautuvių pasirinkimu!


 
Taip pat skaitykite
Paskutinė stotelė einant iš namų – prieškambaris. Pirma stotelė grįžus – taip pat prieškambaris. Kuo geriau...

Nuotraukų galerija ant namų sienos spinduliuoja jaukumu ir šiluma - juk tuomet kasdien žvelgiame į pačius brangiausius prisiminimus,...

Šiuolaikinės virtuvės gali atrodyti labai įvairiai, tačiau vienas populiarėjantis elementas turėtų sužavėti daugelį....

Kaip apibūdintumėte svajonių virtuvę? Ar ji būtų erdvi, moderni, minimalistiškai jauki bei su įmontuota modernia, patogaus valdymo...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (152)
Dominyka