Namai > Interjeras > „Franke“ jau šimtmetį...
 

„Franke“ jau šimtmetį užtikrina virtuvės patogumą, modernumą ir stilių


2018 12 04 | Autorius: Partnerių turinys
 

„Franke“ jau šimtmetį užtikrina virtuvės patogumą, modernumą ir stilių

Kaip apibūdintumėte svajonių virtuvę? Ar ji būtų erdvi, moderni, minimalistiškai jauki bei su įmontuota modernia, patogaus valdymo buitine technika? Nuo gardžios kavos aparato, karšto vandens ir filtravimo maišytuvo, iki šiuolaikiško dizaino kaitvietės, kriauklės bei orkaitės.

Šveicarijos koncernas „Franke” - daugiau kaip šimtmetį gyvuojanti ir buities lengvinimo sprendimus kurianti įmonė, kuria pasitiki milijonai žmonių visame pasaulyje. 1911 m. įsikūrusi kaip nerūdijančio plieno plautuvių gamykla, smarkiai išaugo visuose žemynuose iki šiuolaikinės pasaulyje pirmaujančios kompanijos, kuriančios pažangias virtuvės ir vonios kambario, maisto, kavos ruošimo, vėdinimo, vandens filtravimo sistemas bei profesionaliam maisto ruošimui skirtą įrangą.

Socialiai atsakinga kompanija rūpinasi ekologine darna ir gerove – investuojama į aplinkai draugiškus gamybos procesus, imamasi veiksmų, siekiant efektyviai panaudoti jos gamybai reikalingus išteklius. Orientuojamasi į ekologinės ir visuomeninės darnos siekimą.

Kuriamų sistemų medžiagų kokybė ir inovatyvumas, lengvai pritaikomas dizainas suteikia galimybę mėgautis laiku, praleistu virtuvėje. „Franke“ integruotos virtuvės sistemos sukurtos kiekvieną virtuvę paversti modernia ir patogia naudotis. Vartotojams siūlomi visi kasdieninę buitį lengvinantys sprendimai, tokie kaip: atliekų tvarkymo sistemos, ventiliacijos, maisto ruošimo įrenginiai, plautuvės, maišytuvai ir kaitlentės.

Su „Franke“ užtikrintai lengvas ir malonus maisto ruošybos procesas – nuo pirmo kavos gurkštelėjimo ankstyvą rytą, iki gausios vakarienės patiems artimiausiems.


 
Taip pat skaitykite
Paskutinė stotelė einant iš namų – prieškambaris. Pirma stotelė grįžus – taip pat prieškambaris. Kuo geriau...

Nuotraukų galerija ant namų sienos spinduliuoja jaukumu ir šiluma - juk tuomet kasdien žvelgiame į pačius brangiausius prisiminimus,...

Šiuolaikinės virtuvės gali atrodyti labai įvairiai, tačiau vienas populiarėjantis elementas turėtų sužavėti daugelį....

Nerūdijančio plieno, granitinės, keramikinės bei tektonito plautuvės – tik dar vienas įrodymas, kad „Franke“ yra...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (165)
Danielius