Namai > Interjeras > Vietą taupantis ir...
 

Vietą taupantis ir stilingas sprendimas - kaitlentė ir gartraukis viename


2018 12 06 | Autorius: Partnerių turinys
 

Vietą taupantis ir stilingas sprendimas - kaitlentė ir gartraukis viename

Šiuolaikinės virtuvės gali atrodyti labai įvairiai, tačiau vienas populiarėjantis elementas turėtų sužavėti daugelį. „Franke“ siūlo rinktis „Mythos 2gether“ kaitlentę su integruotu gartraukiu. Tai vietą taupantis ir stilingas sprendimas!

„Kaitlentės ir pakabinamo garų rinktuvo duetas jau spėjo tapti neatsiejama virtuvės dalimi, kurios kartais net nepastebime. Vis dėlto tai labai riboja planuojant erdvę, tad ieškoma inovatyvių sprendimų. O kai garų rinktuvo virtuvėje nėra – pastebi visi, – teigia Naminukas.lt prekių ekspertė Gintarė Montvilienė.

Gremėzdiški garų rinktuvai gal ir puikiai atlieka savo funkciją, tačiau žavesio interjerui suteikia mažai. Jei svajojate apie erdvės pojūtį, laisvą judėjimą ir stilių savo namų virtuvėje, G. Montvilienė kviečia atkreipti dėmesį į unikalų sprendimą, kurį siūlo pasaulyje pirmaujantis buitinės technikos namams ir profesionalams gamintojas „Franke“. „Mythos 2gether“ kaitlentė su integruotu gartraukiu taupo vietą ir suteikia galimybę susikurti svajonių virtuvę.

Įsivaizduokite kulinarinę erdvę nevaržomą sienų, kurioje kaitlentė įrengta salelėje, baro stalviršyje ar saulės nutviekstoje palangėje – su „Mythos 2gether“ įmanoma viskas. Kaitlentė yra lengvai pritaikoma ir montuojama įvairiose vietose ir ji yra viskas, ko reikia maisto ruošimui namuose. Kaitlentės paviršius gali būti naudojamas tiek atskiromis zonomis, tiek jas sujungiant, todėl tinka įvairiausiems patiekalams gaminti.

„Mythos 2gether“ kaitlentėje gartraukis yra integruotas apačioje, tad išorėje matomos tik grotelės, skirtos garams įtraukti. Naminukas.lt prekių ekspertė G. Montvilienė pastebi, kad šis sprendimas tradicinius gartraukius lenkia savo efektyvumu, nes garai yra surenkami ten, kur išsiskiria. Taip minimalizuojami nuostoliai, virtuvės patalpos apsaugomos nuo drėgmės, karščio ir kvapų sklidimo.

Ergonomiškas „Mythos 2gether“ kaitlentės paviršius puikiai tiks ir mėgstantiems savo namų virtuvėje eksperimentuoti, ir gaminantiems sekmadienio pietus visai giminei. Integruotas gartraukis turi skirtingus veikimo režimus, kurie leidžia optimaliai prisitaikyti prie išskiriamų garų kiekio.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Paskutinė stotelė einant iš namų – prieškambaris. Pirma stotelė grįžus – taip pat prieškambaris. Kuo geriau...

Nuotraukų galerija ant namų sienos spinduliuoja jaukumu ir šiluma - juk tuomet kasdien žvelgiame į pačius brangiausius prisiminimus,...

Nerūdijančio plieno, granitinės, keramikinės bei tektonito plautuvės – tik dar vienas įrodymas, kad „Franke“ yra...

Kaip apibūdintumėte svajonių virtuvę? Ar ji būtų erdvi, moderni, minimalistiškai jauki bei su įmontuota modernia, patogaus valdymo...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (184)
Dovydas