Sveikata > Moters sveikata > Nagų lakavimas: 2020 metų...
 

Nagų lakavimas: 2020 metų tendencijos


2019 11 20 | Autorius: Mama.lt
 

Sakoma, kad rankos apie žmogų gali pasakyti kur kas daugiau, nei mums atrodo. Manikiūras šiuo metu yra tokia pat svarbi moters įvaizdžio dalis, kaip makiažas, šukuosena ar apranga. Tad šiandien, viskas apie manikiūrą: nagų lakavimą, dailę bei formavimą. Taip pat atskleisime paslaptį, kokie lakavimai bus madingi 2020-aisiais metais.


Shutterstock nuotr.

Ilgalaikis lakavimas ir forma 2020-iesiems

Ilgalaikis nagų lakavimas, kiekvienais metais turi savo tendencijas, tad šiandien kalbame apie nagų tendencijas 2020 metams. Esminės kryptys, į kurias reiktų atkreipti dėmesį renkantis tiek spalvas, tiek dailes ar efektus yra modernumas bei minimalizmas. 2020-ieji neša stiprią minimalizmo idėją, kuri šiais metais be abejojo bus dominuojanti regis absoliučiai visur. Kalbant apie nagų formą, populiariausios lieka trumpai kirptų, natūralią formą atkartojančių nagų mados. Tačiau norint kiek ilgesnių, galima drąsiai rinktis klasikines vidutinio ilgio migdolą atkartojančias formas. Šalia matome ir kiek radikalesnes nusmailintas ir išformuotas karsto formas, tačiau jos pamažu praranda populiarumą.

Nagų lakavimo tendencijos:

 • Tamsiai raudonas manikiūras
 • Juodas manikiūras
 • Neutralios spalvos
 • Ombre stiliaus manikiūras
 • Nagų lakas su blizgučiais
 • Perlai nagų dailėje
 • 3D nagų dailė
 • Minimalistinė grafika
 • Pusmėnuliai nagų dailėje

Nagų formos:
1. Trumpi, natūralios formos (ovalūs) nagai
2. Vidutinio ilgio, migdolo formos
3. Vidutinio ilgio, balerinos formos
4. Ilgi, stileto formos

Nagų forma pagal pirštus

Rankų grožis priklauso ne tik nuo odos priežiūros ar nagų sveikatos – didele dalimi estetinis vaizdas priklauso ir nuo nagų formos. Nagų formų yra pačių įvairiausių, tačiau kai kurios ne visuomet tinka visoms, tad kokią formą rinktis pagal pirštus?

 • Apvalūs nagai – plonina pirštus, tad stambių pirštų savininkėms, ši forma – pati tinkamiausia.
 • Migdolo forma – ilgina pirštus, todėl toms merginos, kurios skundžiasi trumpais nagučiais, rekomenduojame būtent šią formą.
 • Ovalas – ištiesina pirštus, todėl jei turite kiek kreivus pirštus, siūlome rinktis ovalą.
 • Kvadrato forma – trumpina ir prideda pločio pirštams.
 • Stileto – pailgina trumpus pirštus.
 • Balerinos forma – ištiesina ir sutrumpina pirštus.

Patarimai, kaip prižiūrėti nagus

Norint džiaugtis bet kokia nagų forma, pirmiausiai reikėtų pasirūpinti, kad jie būtų sveiki. Tik sveiki ir tvirti nagai atrodys puikiai. Tad ką reikėtų daryti, kad juos sustiprintumėte?

Nagų kremas ir aliejukas. Kasdien bent po kelis kartus rankas ir nagus tepkite drėkinančiu kremu. Taip pat nepamirškite palepinti ir nagų odelių. Taip nagus pamaitinsite reikiamomis medžiagomis, sudrėkinsite juos. Taip pat tepdamos kremu pamasažuokite rankas ir nagus, suaktyvinsite kraujotaką bei pagerinsite medžiagų įsisavinimą.

Dildė. Nagų kirpti žirklutėmis nerekomenduojame. Tam naudokite specialią dildę ir esant reikalui padailinkite ja nagų formą. Kerpant žirklėmis nagai susilpnėja, gali pradėti sluoksniuotis. Tik labai svarbu prisiminti, kad nagų jokiais būdais negalima dildyti iš karto po mirkymo.

Poilsis. Nagams taip pat reikia poilsio! Ilgalaikis gelinis lakavimas tikras išsigelbėjimas šiuolaikinei, visur skubančiai, moteriai. Tačiau bent kartais nagai turi pailsėti ir būti nelakuojami. Nagučių meistrė turėtų pastebėti, kada Jūsų nagams reikalinga pertrauka nuo lakavimo.

Mityba. Kaip ir odos, plaukų, taip ir nagų grožis pirmiausiai prasideda iš vidaus. Todėl būtinai peržiūrėkite savo mityba. Į savo maisto racioną įtraukite kuo daugiau maisto produktų, kuriuose gausu kalcio ir vitamino D. Šios medžiagos reikalingos normaliam nagų augimui.

Rūpinkitės savo nagų sveikata! Tik tuomet, kai nagai bus sveiki ir tvirti, galėsite džiaugtis norima forma ir daile. Na, o norėdamos būti stilingos, naudokitės mūsų patarimais ir sekite visas 2020 metų tendencijas!


 
Taip pat skaitykite
Kas gali būti geriau nei valandėlė praleista karštoje vonioje, vartinėjant žurnalą, klausantis ramios muzikos ir mėgaujantis...

Kiekviena moteris nori puikuotis dailia figūra, tačiau reta turi pankankamai laiko bei finansinių galimybių mankštintis sporto klube,...

Moterys žino, kad Herpes virusas sukelia lūpų pūslelinę, tačiau tik retai kuri yra girdėjusi, kad kiti virusai gali sukelti dar rimtesnes...

Norėdami užtikrinti harmoningą organizmo darbą, apsisaugoti nuo ligų, džiaugtis energija ir puikia nuotaika turime gauti pakankamai vitaminų...

Rašyti komentarą

 
Christy Walton
2022-08-22 03:31:58
Sveiki, ar ieškote skolų konsolidavimo paskolos, paskolų be užstato, paskolų verslui, hipotekos paskolos, paskolos automobiliui, paskolos studentams, asmeninės paskolos, rizikos kapitalo ir kt! Esu privatus skolintojas, suteikiu paskolas įmonėms ir asmenims su mažomis ir pagrįstomis 2% palūkanų normomis. El. paštu: [email protected]
emily keeton
2022-08-08 20:10:09
Have you been looking for financing options for your new home purchase, construction, real estate loan, refinance, debt consolidation, personal or business purpose? Welcome to the future! Financing made easy with us. Contact us as we offer our financial service at a low and affordable interest rate of 3% for long and short loan term, with 100% guarantee loan, Interested applicant should contact us for further loan acquisition procedures via: [email protected]
Christy Walton
2022-07-31 18:07:14
Sveiki visi! Es esmu privāts aizdevējs, es piedāvāju aizdevumu 2% apmērā, tas ir likumīgs uzņēmums ar godu un atšķirību, mēs esam gatavi jums palīdzēt jebkurā jūsu finansiālajā problēmā, mēs piedāvājam visa veida aizdevumu, tāpēc, ja jūs interesē šis aizdevuma piedāvājums lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: ([email protected]) Norādiet arī tālāk norādīto informāciju, lai mēs varētu nekavējoties turpināt aizdevumu. Vārds: Nepieciešamā summa: Ilgums: valsts: Aizdevuma mērķis: Mēneša ienākumi: Telefona numurs: Sazinieties ar mums, norādot iepriekš minēto informāciju pa e-pastu: [email protected] Ar cieņu jums visiem.
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (170)
Rusne&Jore