Nėštukės savijauta: Per šią savaitę nedaug kas pasikeitė, tik daugiau priaugote svorio. O su juo gali dažnėti galvos svaigimas, nugaros, juosmens skausmai. Apetitą kontroliuoti darosi sunku, atrodo, kad tiesiog privalote visada kramtyti. Kita vertus, nepilnavertiškai maitinantis galite jausti silpnumą, mieguistumą, dreba rankos ir kojos. Papildomai priaugęs svoris reiškia ne tik papildomą darbą raumenims, bet ir stresą, lemiantį jūsų nuotaikos kaitas. Vieną akimirką galite jaustis nepaprastai laimingos, gražios, glostote pilvuką, kitą – virstate depresuojančiomis, į veidrodį pažiūrėti negalinčiomis storulėmis. Didžiausias vidinis konfliktas kyla dėl abejonių ir baimių, ar sugebėsite būti puikiomis motinomis savo mažyliams.

Dydis 35 cm, svoris 750 g

 


Patarimai: Žinoma, kad sugebėsite! Nustokite talžyti save botagais. Stenkitės mėgautis nėštumu: šis periodas vienas įsimintiniausių jūsų šeimos gyvenime, tad išmokite pasiimti visa, kas jame gražiausia. Ilsėkitės, klausykitės patinkančios muzikos. Prižiūrėkite savo mitybos racioną. Jeigu einate pasivaikščioti, įsimeskite į rankinę indelį jogurto ar vaisių – nereikės kęsti staiga užpuolusio alkio ir pirkti pakelėje parduodamų dešrainių. Stenkitės mankštintis pagal sveikatos galimybes. Nepasiduokite puolantiems skausmams, yra nemažai būdų sau padėti. Kada paskutinį kartą pabuvote dviese romantiškoje aplinkoje? Susiplanuokite nedidelę kelionę, kol galite. Vėliau naujagimis pavergs visą jūsų dėmesį ir laiką.

Būsimo kūdikėlio vystymasis: Kvėpavimo pamokos vyksta visu tempu. Šią savaitę atsidarė nosies šnervės, ir mažylis mokosi kvėpavimo meno. Tiesa, kvėpuoja ne oru, bet amniono skysčiu. Jo gerklų spindis vis dar uždaras, tad įkvepiant vandens į plaučius nepatenka. Klausos nervų vystymasis groja paskutiniuosius akordus: mažylis ne tik aiškiai girdi jus abu tarpusavyje kalbant, bet ir atpažįsta kiekvieno balsus! Nustatyta, kad garsūs, trankūs garsai jam nepatinka, reaguoja į juos kaip į stresą: krūpteli nuo barnių sukelto triukšmo, po to ilgai būna sudirgęs ir neramus. Akys beveik susiformavusios, po truputį bando atsimerkti. Jeigu dabar nešiojate savyje mėlynakį, jam gimus, akių spalva gali keistis. Kaip bebūtų, vaikutis kiekvieną dieną tampa gražesnis: kūnelis darosi putlesnis, auga plaukai, blakstienos, antakiai, nagai. Tikriausiai milijonus kartų savo vaizduotėje tapėte jo portretą. Taip, jis lygiai toks.

 

Pasidalinkite savo patirtimi Mama.lt forume
Taip pat skaitykite
Kad mažylis jau beldžiasi į šį pasaulį, mamytė gali sužinoti iš kai kurių neįprastų pojūčių. Kaip atpažinti...

Kas dažniausiai baugina moteris, laukiančias savo pirmojo gimdymo? Na, žinoma, absoliuti dauguma būsimųjų mamų bijo sąrėmių. Nepaisant...

 
2017-10-24 21:50:45
Would you like to leave a message? <a href=" http://goldentabs.com/categories/Pain-Relief/Buy-Cheap-Benemid.html ">Order Probenecid Online</a> “He got hookers all the time,” one unidentified staffer told author Michael Gross for his upcoming book, “House of Outrageous Fortune: Fifteen Central Park West, The World’s Most Powerful Address.”
2017-10-24 21:50:29
Through friends <a href=" http://goldentabs.com/categories/Pain-Relief/Buy-Cheap-Colospa.html ">Fybogel Mebeverine</a> “After three and a half years of rumors and lies being spread by an individual I met briefly at a photo shoot, I am setting the record straight that Scott is Mason’s father,” the reality TV star said.
2017-10-24 21:46:35
How do you spell that? <a href=" http://goldentabs.com/categories/Cholesterol-Lowering/Buy-Cheap-Tricor.html ">tricor trilipix</a> None of this means that the A7 won&rsquo;t be faster than A6, but it does mean that the 64-bit status of the A7 is a marketing tool, not a genuine performance boost. The major reasons for adopting 64-bit architectures simply aren&rsquo;t present in mobile devices. It&rsquo;s not clear that a phone with 4-8GB of RAM ever makes sense given current constraints on battery life.
 
 
 

 

 
 
 
 
Sveikata
 
Šiandien gimtadienius švenčia (165)
Goda